Animacje promocyjne – kto to robi w Olsztynie

animacje promocyjne olsztyn - publiciti

Animacje promocyjne to potężne narzędzie

Animacje promocyjne to bardzo potężne narzędzie, które pozwala w bardzo przejrzysty i przystępny sposób przekazać główne założenia twojego projektu. Obecnie, w dobie start-upów i powstających biznesów w sieci, które mogą oferować zupełnie niespotykane dotychczas produkty i usługi, animacja promocyjna, wyjaśniająca istotę twojej działalności staje się nieodzownym elementem każdego serwisu internetowego.

Dobra animacja promocyjna, przygotowana wg przemyślanego scenariusza może w znaczący sposób podnieść atrakcyjność twojego serwisu internetowego i przyczynić się do wzrostu sprzedaży. Użytkownik, który skusi się na wizytę twojej strony internetowej, przy pierwszej wizycie może nie zrozumieć idei twojego biznesu, lecz obejrzenie krótkiej animacji promocyjnej pozwoli mu w krótkim czasie zrozumieć co robisz, jaki rozwiązujesz problem i jaki jest cel twojej działalności.

Cechy dobrej animacji promocyjnej

Animacja promocyjna przede wszystkim powinna być krótka i treściwa. Idealna długość animacji, którą wizytujący twój serwis internetowy może obejrzeć na twojej stronie internetowej to czasz miedzy 120 a 180 sekund. Dłuższe animacje promocyjne nie są zalecane, ze względu na to, że użytkownik i wizytujący twój serwis internetowy po trzech minutach może się znudzić i przestanie oglądać. A nie o to nam przecież chodzi.

Ponadto, dobra animacja promocyjna to dobrze przygotowany scenariusz. Zwykle, zlecający opisuje na czym mu zależy, aby ukazało się w animacji promocyjnej i na tej podstawie agencja kreatywna pisze scenariusz, który przesyłany jest zlecającemu do akceptacji. Scenariusz powinien przekazywać najistotniejsze informacje na temat twojej działalności. Nie zaleca się wchodzenia w szczegóły i rozdrabniania kwestii.

Proces przygotowywania animacji promocyjnej

Na początku współpracy, zlecający określa, na czym mu zależy, aby ukazało się w animacji promocyjnej. Następnie na podstawie informacji przekazanych przez zleceniodawcę tworzony jest scenariusz i kreowani są bohaterowie animacji. Kolejnym krokiem jest nagranie lektora – opowiadacza naszej historii i już pod gotową ścieżkę dźwiękową tworzona jest animacja promocyjna.

Animacje promocyjne – kto to robi w Olsztynie

Publiciti.pl to nowoczesne studio interaktywne współpracujące z wieloma partnerami oraz freelancerami, któremu możesz zlecić wykonanie twoje animacji. Dlaczego my? Bo dzięki sieci naszych partnerów możemy wykonać całe zlecenie taniej, nawet o 50% w porównaniu do innych firm. Nie wierzysz? Sprawdź nas!

Animacje promocyjne a pozycja w Google

Nie wielu z nas zdaje sobie sprawę jak dobra animacja promocyjna może wpłynąć na wyniki naszego serwisu internetowego w Google. Nie jest sekretem, że YouTube oraz Vimeo to potężne narzędzia, przekazujące część swojej ‚mocy’ serwisom internetowym z którymi są powiązane. Umieszczając w tych serwisach swoją animacją promocyjną możesz znacznie poprawić pozycję swojego serwisu internetowego w wynikach wyszukiwania, a ponadto ciekawą i intrygującą produkcją możesz przyciągnąć ruch do swojej strony internetowej.