Aplikacja mobilna

aplikacje mobilne Olsztyn

Aplikacja mobilna. Nowoczesna forma komunikacji

Aplikacje mobilne to kolejny etap ewolucji technologii internetowych. W świecie i rzeczywistości, kiedy prawie każdy z nas jest użytkownikiem telefonów typu smartphone aplikacje mobilne stały się nieodłączną częścią naszego życia oraz oprogramowania, jakie znajdują się w naszych telefonach.

Ok, do rzeczy. Czym jest aplikacja na smartfona

Jeżeli masz smartfona to być może nie wiesz, ale już jesteś użytkownikiem aplikacji mobilnych. To te wszystkie funkcje w twoim telefonie – od pogodynki i latarki do bardziej zaawansowanych narzędzi, np. serwisu społecznościowego – piwna aplikacja allcool dla beer geeków czyli amatorów piw regionalnych. W wielkim skrócie, są to mini programy spełniające określoną funkcję i mające działać w nowoczesnych telefonach. Aplikacje mobilne mogą mieć różne zastosowania – od banalnych rozrywkowych do potężnych rozwiązań wspierających działalność twojego biznesu.

Prowadzę biznes  – czy potrzebna mi aplikacja mobilna

I tak i nie. Wszystko zależy, co robisz i jak robisz. Generalnie aplikacja jest przydatna jak twój biznes jest mocno usadowiony w internecie i potrzebujesz bliskich relacji ze swoimi klientami. Oferując swoim partnerom biznesowym oraz klientom aplikację mobilną ułatwiasz im oraz sobie relację z nimi i niejako ją automatyzujesz. Aplikacja pozwala ci być w stałym kontakcie z odbiorcami twoich usług a co najważniejsze być blisko nich – w ich telefonie.

Dla każdego sklepu internetowego jest to ‘mus’. Jeżeli twoi klienci wracają do ciebie po zakupy to powinieneś im aplikację zaoferować. Dzięki niej będą mieli bezpośredni i bezpieczny dostęp do twojej oferty, z każdego miejsca i o każdej porze. Różnego rodzaju firmy świadczące usługi  również powinny rozważyć aplikację mobilną jako dodatkowy kanał sprzedaży.

Kto robi aplikacje mobilne w Olsztynie. Jak zamówić?

Tworzenie aplikacji mobilnych to sztuka, która jeszcze nie jest powszechna. W Olsztynie istnieje kilka firm oferujących tworzenie aplikacji mobilnych, jednak zdecydowanym liderem jesteśmy my – publiciti.pl. Współpracujemy z najlepszymi deweloperami, tworzymy najciekawsze rozwiązania a przy tym trzymamy fason i oferujemy klientom rewelacyjne ceny.  Jeżeli interesuje cię, co możemy dla ciebie zrobić, poproś o nic niezobowiązującą wycenę twojego zlecenia. Spotkajmy się, wypijmy kawę i porozmawiajmy. Jeżeli wybierzesz publiciti.pl jako wykonawcę aplikacji na smartfona dla ciebie, gwarantujemy, że się nie zawiedziesz.

Poproś o wycenę / Kontakt